Decadent Art Club
 Call us: 00420739654610
HomeAbout UsAccommodationsContact Us

O nás - Decadent Art Club
Decadent je poslední dům v historické zóně města Český Krumlov zapsaného na seznamu UNESCO, deset minut chůze od náměstí, na hranici turistické a rezidenční zóny. 

Decadent Art Club je rodinná umělecká rezidence. Pokud jste hudebník, který má rád jam sessions, obraťte se na Federica. Filippo je vytížený sochař, Paloma se věnuje modelování a designu, já jsem scénárista, spisovatel, básník, malíř a divadelní herec. Neroli je parukářka a vizážistka pro film a divadlo. Loft provozuje fotografka - Tereza z Davle, a nachází se jen pár minut od Decadentu.

Decadent byl otevřen v roce 2013 jako rezidence a místo setkávání umělců a podobně smýšlejících lidí. Je zařízený s důrazem na detail s vintage cetkami, zbytečným retro bordelem, stovkami knih, rozmanitými hudebními nástroji a jedinečnými starožitnostmi všech dob.

Má uzavřený zarostlý dvůr a stinnou lesní zahradu. Nečekejte služby se strnulým límečkem ani nóbl přivítání. Jedná se o domov a uměleckou rezidenci, nikoli o hotel.

Občas se u nás konají impulzivní setkání umělců, divadelní představení, čtení knih nebo koncerty, o jejichž termínech se dopředu neinformuje.
CZ/EN